Le Championnat: Bordeaux je ostvario prvu pobjedu

Do prve pobjede Žirondanaca ove sezone doveo je Ciani golom u 90. minuti protiv PSG-a (2-1). Montepellier- Caen i Sochaux- Lille igrali su 'nulu'

U nedjelju je s tri utakmice kompletirano 3. kolo francuskog Le Championnata. Tamošnji nogometaši poslovično nisu bili aktivni kada su pogoci u pitanju. U tri su utakmice postignuta samo tri pogotka i to svi u pariškom ogledu PSG-a i Bordeauxa (1-2). U popodnevnom terminu su igrali Montpellier i Caen, odnosno, Sochaux i Lille. U oba ta ogleda mreže su mirovale tijekom svih devedeset minuta. U Parizu je, pak, Bordeaux (prvak prije dvije sezone) ostvario prvu pobjedu ove sezone. Doveo ga je do nje Ciani koji je u 90. minuti postigao pogodak za pobjedu protiv PSG-a 2-1. Imao je Bordeaux i startno vodstvo pogotkom Diarre u 67. minuti, no tu je prednost devet minuta kasnije anulirao Hoarau. No, na kraju su ipak slavili gostujući nogometaši.