Le championnat: Marseille pregazio Caen sa čak 6-1

Tri gola za Marseille zabio je Djibril Cisse, dva Mathieu Valbiena, dok je sudbinu gostiju zapečatio sjajni playmaker Samir Nasri

Marseille je u 23. kolu francuske nogometne lige pobijedio Caen 6-1 na Velodromeu. Domaći su do ove utakmice bili desetoplasirana, a Caen je još šestoplasirana momčad francuske nogometne lige. Tri gola za domaći sastav postigao je Djibril Cisse, dva Mathieu Valbiena, dok je sudbinu gostiju zapečatio sjajni playmaker Samir Nasri u 82. minuti utakmice. Nogometaši Monaca bili su bolji suparnik na gostovanju kod Le Mansa, ali su domaći nogometaši na kraju slavili minimalnu pobjedu (1-0). Jerko Leko igrao je u postavi momčadi iz Kneževine do 58. minute, kada ga je zamijenio Serge Gakpe. Devedeset je minuta na vratima Lensa u domaćem remiju sa Strasbourgom (2-2) odradio Vedran Runje. Od tri udarca koja su išla u okvir njegova gola, uspio je spriječiti jedan.