Legenda ponovno 'gazi': Karić zabio hat-trick i srušio Marof

Karić je u 20. minuti poslužio Šoštarića za vodstvo, no Marof je izjednačio šest minuta kasnije. Tada Karić uzima stvari u svoje ruke. Unutar tri minute zabija dvaput, da bi točku na i stavio u 63. minuti za 4-1.

Ikona ne staje! Veldin Karić(44) reda golove kao na traci, a u zadnjem kolu za NK Varteks, u pobjedi protiv Novog Marofa (4-1), zabio je hat-trick.

Karić je u 20. minuti poslužio Šoštarića za vodstvo, no Marof je izjednačio šest minuta kasnije. Tada Karić uzima stvari u svoje ruke. Unutar tri minute zabija dvaput, da bi točku na i stavio u 63. minuti za konačnih 4-1.

Karić sada ima šest golova u prvenstvu ove sezone. Na ljestvici 4. HNL Varteks je prvi sa 16 bodova.