Legendarni NFL igrač pohvalio se dresom hrvatskog strijelca

Riječ je o dresu u kojem je Hrvatska je igrala na Svjetskom prvenstvu 1998. godine i osvojila brončanu medalju, a Šuker je zabio na tom turniru u Francuskoj šest golova

Legendarni NFL igrač Chad Johnson (45), koji je najveći dio karijere proveo igrajući na poziciji wide receivera za Cincinnati Bengalse, na Twitteru se pohvalio novim dresom.

Johnson, poznatiji kao Ochocinco što označava brojeve 8 i 5, postao je legenda igrajući u broju 85 te je jedan od najboljih hvatača svih vremena.

Johnson je inače veliki ljubitelj nogometa i kolekcionar dresova, a istima je pridružio onaj od legendarnog hrvatskog reprezentativca Davora Šukera.

Riječ je o dresu u kojem je Hrvatska je igrala na Svjetskom prvenstvu 1998. godine i osvojila brončanu medalju. Šuker je zabio na tom turniru u Francuskoj šest golova te su ga proglasili najboljim strijelcem natjecanja.

Ochocinco je karijeru završio kao član Miami Dolphinsa u kućnom pritvoru, a klub je zbog obiteljskog nasilja raskinuo suradnju.