Liga prvaka: Zagrebaši izgubili od Schaufhausena!

Zagrebaši su izgubili 31-27 na gostovanju u Švicarskoj i nakon tri boda ova skupa momčad ima samo jedan jedini bod...

Rukometaši CO Zagreba u 3. kolu Lige prvaka izgubili su od švicarskog Schaffhausena 31-27. U dosadašnja tri kola uspjeli su "uhvatiti" tek jedan jedini bod i tako doveli u pitanje plasman
u drugi krug natjecanja.U  Zürichu je sve funkcioniralo do 40. minute kad su Švicarci prvi put na utakmici izjednačili, a potom je u sljedećih 20 minuta Rumunj Rares Jurca s pet golova zapečatio sudbinu svoje nekadašnje momčadi. Strijelce Zagreba predvodio je Kiro Lazarov s deset golova, Bičanić je dodao pet, a golman Jerković skupio je 11 obrana.
U momčadi švicarskog prvaka najefikasniji su bili Nicolae i Liniger sa šest golova.