Livaja po starom: Igrao rukom i skrivio penal pa dobio crveni...

U prvom susretu 5. kola grupne faze Lige prvaka Ajax je u gostima kod AEK-a slavio 0-2. U tragičara utakmice prometnuo se naš Marko Livaja koji je zbog igranja rukom zaradio crveni karton

Jer četiri utakmice suspenzije nisu bile dosta. Livaja je nakon dugo vremena zaigrao u Ligi prvaka pa dobio crveni karton, ovaj put zbog igranja rukom.

STIGLA KAZNA Uefa bez milosti: Livaja zaradio čak četiri utakmice suspenzije

U 67. minuti hrvatski je napadač nakon jednog ubačaja u šesnaesterac igrao rukom, a sudac Oliver mu je pokazao drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton. Ajax je za to dobio i penal kojeg je zabio Dušan Tadić, a isti je igrač postavio konačni rezultat u 72. minuti utakmice.

AEK je ovim porazom ostao zakucan na posljednjem mjestu u skupini E, a Livaja još neko vrijeme neće igrati u Europi. Prvo je bio suspendiran zbog isključenja u susretu protiv Vidi MOL-a u kvalifikacijama kad je nogom u prsa udario srpskog nogometaša Darka Lazovića, a za ovo isključenje ne bi trebao dobiti dodatnu kaznu.