Dinamo s deset novih igrača rutinski protiv Slaven Belupa

Nenad Bjelica promijenio je deset igrača u odnosu na Astanu, no Dinamo je svedno bez previše muke pobijedio Slaven Belupo 2-1. Strijelci su bili Armin Hodžić i Marko Lešković dok je za farmaceute zabio Bogojević

U prvom susretu 3. kola Prve HNL-a u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Slaven Belupo s 2-1 (2-0).

Dinamo je uvjerljivo došao do pobjede zahvaljujući dva gola u prvom poluvremenu, a koprivnička momčad je tek na samom kraju utakmice došla do počasnog gola.

Dinamo je poveo u 19. minuti pogotkom Armina Hodžića nakon duge lopte Poljaka Kadziora. U 42. minuti nakon velike gužve, Marko Lešković je udarcem nogom pronašao put do mreže Koprivničana. U 90. minuti Slaven je smanjio prelijepim golom Bruna Bogojevića, koji je ubačaj Kamerunca Bongoungija s lijeve strane petom sproveo u mrežu.

Na ljestvici vodi Dinamo s 7 bodova i utakmicom više od Rijeke (6) i Osijeka (6), dok je Slaven peti s dva boda.