LIVE PRIJENOS: Sparta Prag - Dinamo Zagreb 2:3

Uzvratna utakmica 1. kola Kupa Uefe između Dinama i Sparte počela je u 20.15. Tok utakmice pratite u tekstualnom prijenosu na www.24sata.hr
SPARTA - DINAMO (20.15 SATI)
SPARTA: Kozičak - Kladrubsky, Vorišek, Repka, Had - Kušnir, Hušek, Kulič, Kisel, Matušovič - Slepička.
DINAMO: Butina - Lovren, Drpić, Bišćan, Ibanez - Morales, Vrdoljak, Carlos, Sammir, Mikić - Mandžukić.

1' - Pred 15.000 gledatelja počela je utakmica u Pragu.
6' - Početak utakmice protječe u opipavanju snaga momčadi.
8' - Drpić radi prekršaj na 20 metara od Dinamova gola.
9' - Slobodni udarac završio je u živom zidu.
10' - Tomislav Butina dobio je neugodan udarac u glavu od neopreznog Mareka Kuliča.
12' - Mladi Ivan Kelava ulazi umjesto ozljeđenog Butine.
13' - Sammir ubacuje u 16 metara, no ona ne nalazi Mandžukića.
14' - Najbolja prilika na utakmici. Mandžukić krade loptu Repki i dobro puca prema golu. Ipak, tri puta mu je u blok ušao Repka.
16' - Mikić gubi jednu loptu na centru, no bez posljedica.
17' - GOOL! Morales na asistenciju Mandžukića zabija prekrasan gol s 25 metara.
19' - Gol! Lovren promašio loptu, priliku je iskoristio Marek Kulič i za 1-1 gura loptu kroz noge Kelavi. Situacija je sumnjiva, čini se da je strijelac gola bio u zaleđu.
23' - Gol! Opet za Spartu. Sa 18 metara gol postiže Kladrubsky. Greška Dinamove obrane i krivo postavljanje Kelave.
26' - Još jedna 'mrtva' prilika za Spartu. Slepička je promašio prazan gol s desetak metara. Poskliznuo se Ibanez i u priliku gurnuo Spartine napadače.
28' - Najbolji Dinamov igrač nabacuje za Vrdoljaka koji sa 10 metara glavom puca preko gola.
30' - GOOL! Lovren zabija za 2-2. Lovren probija šuplju obranu Sparte, dodaje do Mandžukića. Nakon Mandžina udarca lopta dolazi do mladog braniča koji pogađa prazan gol i iskupljuje se za grešku kod prvog gola Čeha.
34' - Mandžo sam prolazi kroz cijelu obranu Sparte, driblja šest igrača, izbija sam pred vratara i - pogađa Kozičaka. Treća stopostotna prilika Marija Mandžukića i opet ništa.
37' - Opet prodor po desnoj strani. Mandžo je i ovaj put nadmudrio češku obrani, no lopta je završila u rukama Spartina golmana.
45' - Počela je sudačka nadoknada od četiri minute.
KRAJ PRVOG DIJELA

DRUGO POLUVRIJEME
46' - Početak bez promjena u momčadima.
54' - Slab udarac češkog napadača i blok Dinamove obrane.
55' - Mandžo krade loptu i dodaje za Moralesa koji sa 15 metara prebacuje golmana, no s gol crte izbija obrana.
58' - Iz igre izlazi Sammir, umjesto njega u sredini terena zaigrat će Badelj.
63' - GOOL! Mandžukić puca s ruba šesnaesterca, golman samo odbija loptu, no pritrčava Badelj i zabija gol.
67' - Promjena kod Sparte. Izlazi Had, a ulazi napadač Došek.
68' - Opasno je pred Dinamovim golom, no kapetan Zagrepčana izbija loptu u korner.
71' - Slobodan udarac za Spartu na 18 metara. Udarac pored vratnice.
73' - Odlični Mikić još jednim prodorom iznuđuje korner za Dinamo.
74' - Korner Dinama nije bio opasan po golmana Sparte