LIVE prijenos utakmice: Hrvatska - Slovačka 3-0

Na riječkoj Kantridi igraju sastavi s mnogo igrača iz "drugog plana". Za Hrvatsku nastupaju Drpić, Knežević, Runje..., a ni Slovaci nisu kompletni

'3 - Nakon Drpićeve pogreške sa 15-ak metara pucao je Hamšik, ali prošlo je pokraj gola.
'7 - Vratnica Slovaka! Vaščak je nabacio zdesna, a Čech petom pogodio lijevu stativu Runjina gola.
'9 - Prvi pokušaj Hrvatske. Babić je opalio sa 25 metara, ali otišlo je visoko preko gola. Bilo je i boljih rješenja od udarca...
'14 - Nova šansa za Slovačku. S desne strane pucao je Vaščak, ali Runje je odlično obranio.
'23 - Sa 20-ak metara pucao je Štrba, no previsoko.
'24 - Prvi udarac Hrvatske u okvir gola. Iz daljine je pokušao Eduardo, a tu je loptu bez problema ulovio golman Hajduch.
'29 - Prva prava šansa za Hrvatsku! Olić je odigrao za Eduarda, koji je u padu s desetak metara pucao malo pokraj gola.
'32 - Sam je pred golmana izbio Eduardo nakon što je dobio loptu iz zadnje linije. Pričekao je golmana, ali Hajduch je obranio.
'35 - Po lijevoj strani prošao je Olić, ubacio u sredinu, ali nitko nije naletio na povratnu i Slovaci su to odbili u korner.
'39 - Dugo je Hrvatska gradila akciju pred golom Slovaka, no sve je završeno netočnim dodavanjem Kneževića za Babića.
'40 - Sjajna obrana Runje. Hamšik je pucao sa 17-18 metara.
'44 - Eduardo je lijepo reagirao na Vranješevu dubinsku loptu, izbio u šansu, ali linijski sudac pogrešno je svirao zaleđe.
'45 - Igrat će se minuta sudačke nadoknade.
GOOOL!!! - Olić je zabio u završnici poluvremena. Šinglarovu pogrešku iskoristio je Eduardo, golman je odbio njegov udarac, a na odbijenu loptu natrčao je Olić i spremio je u prazan gol.
KRAJ POLUVREMENA - Hrvatska vodi nakon solidnih 45 minuta.

'46 - Počelo je drugo poluvrijeme. Vukojević je zamijenio Leku i debitira za reprezentaciju, a na golu je od sada Galinović.
'47 - Rakitić je iz slobodnjaka iz dobre pozicije pogodio živi zid.
GOOOL!!! - Vukojević je zabio u debiju, nakon samo tri minute igre. Rakitić je izveo korner, Ognjen Vukojević krasno skočio i glavom zabio za 2-0.
'51 - Još jedan korner Rakitića, glavom je visoko pucao Dudu.
'54 - Greda Rakitića! Olić je nabacio slijeva, Rakitić dočekao loptu u sredini i glavom naciljao gredu slovačkoga gola.
'57 - Umjesto Šimića na terenu je Joe Šimunić.
'57 - Još jedna odlična šansa! Ovoga puta je iz gužve nakon kornera pucao Ivica Olić, s crte je odbio Slovak.
'63 - Olić je opet probio, dao povratnu Rakitiću, koji puca u blok.
'69 - Olić je na dodavanje Eduarda pucao u golmana, pa Vukojević loše zahvatio loptu sa 7-8 metara.
GOOOL!!! - I drugi put Olić! Na dodavanje Babića zabio je za 3-0 u 70. minuti utakmice. Hrvatska igra odlično.
'71 - Odlični Olić napustio je igru, kao i Marko Babić. Bilić je na travnjak poslao dvije velike zvijezde - Srnu i Modrića.
'73 - Evo i Luke! Pucao je nakon kombinacije s Rakitićem.
'77 - Modrić je još jednom prošao po lijevoj strani, ali na njegovo dobro dodavanje nitko nije stigao reagirati.
'88 - Utakmica se 'smirila', čini se da igrači obiju momčadi jedva čekaju kraj. Pogotovo slovački nogometaši.
'90 - Dobra obrana Galinovića. Hamšik je potegnuo sa 20-ak metara, ali golman Panathinaikosa fino se ispružio.