Liverpool je konačno nekoga pobijedio: WBA 'pao' u Cupu

Nuri Sahin odveo je Liverpool u 4. kolo Liga kupa dvama golovima West Bromwich Albionu u gostujućoj 2-1 pobjedi. Arsenal je pregazio Coventry i to rezultatom 6-1

Nakon što "redsi" nisu pobijedili u otvarajućih pet premierligaških susreta, na gostovanju kod WBA-a momčad Brendana Rodgersa očajno je tražila pobjedu.

Na stadionu Hawthorns WBA je poveo već u trećoj minuti golom Gabriela Tamasa i činilo se da bi se mogao ponoviti scenarij iz 1. kola Premiershipa kada su slavili uvjerljivu 3-0 pobjedu protiv Liverpoola. No, ovoga su puta "redsi" pokazali karakter i preokrenuli su rezultat, a oba je gola zabio Sahin, ovoljetno pojačanje pristiglo iz Real Madrida.

U 17. minuti je izjednačio, a pobjednički je gol zabio u 82. minuti i donio barem malo olakšanje menadžeru Rodgersu kojem je pozicija ozbiljno uzdrmana.

Carling Cup, 3. kolo:

WBA - Liverpool 1-2 (Tamas 3 / Sahin 17, 82)

Arsenal - Coventry 6-1 (Giroud 39, Oxlade-Chamberlain 57, Aršavin 63, Walcott 73, 89, Miquel 79 / Ball 78)

Carlisle - Tottenham 0-3 (Vertonghen 37, Townsend 53, Sigurdsson 89)

Manchester United - Newcastle 2-1 (Anderson 44, Cleverley 58 / Papiss Cisse 62)

Norwich City - Doncaster 1-0 (Tettey 26)

QPR - Reading 2-3 (Hoilett 14, Cisse 71 / Gorkss 16, Shorey 76, Pogrebnjak 81)