Lovren odigrao cijeli susret: Lyon deklasirao Bordeaux...

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za Lyon u pobjedi kod Bordeauxa 4-0. Dva gola zabio je Grenier, a po jednom su se u strijelce upisali Fofana i Lacazette

Nogometaši Lyona na najbolji mogući način prekinuli su seriju u dva uzastopna poraza u Le Championnatu. Na gostovanju kod Bordeauxa u 25. kolu pobijedili su uvjerljivih 4-0.

'Lavovi' su poveli u 15. minuti golom Greniera. Strijelac prvog gola bio je asistent za drugi koji se dogodio u 65. minuti. Zabio je Fofana. U 73. minuti Grenier je zabio i drugi gol na utakmici, a  uvjerljivu pobjedu Lyona u 75. potvrdio je Lacazette.

Dejan Lovren odigrao je za Lyon cijelu utakmicu.

Lyon je ovom pobjedom smanjio zaostatak za PSG-om na tri boda, ali ima utakmicu više.