Lovren skrivio penal i dobio crveni: Ajaccio pobijedio Lyon

U 90. minuti utakmice između Ajaccija i Lyona branič gostiju Dejan Lovren skrivio je penal i dobio izravni crveni karton. Domaćini su ga iskoristili i potvrdili pobjedu 3-1

Nogometaši Lyona u 23. kolu Le Championnata izgubili su na gostovanju kod Ajaccia 3-1 te tako propustili priliku da se izjednače na vrhu prvenstvene ljestvice s PSG-om.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a prvi su do gola došli gosti. Igrala se 53. minuta kada je Lacazette pogodio za vodstvo gostiju 1-0.

Samo četiri minute kasnije Ajaccio je izjednačio. Gol je zabio Belghazouani.

Domaćin je do potpunog preokreta došao u 65. minuti kada je za 2-1 zabio u Mutu.

U 90. minuti Dejan Lovren skrivio je penal i dobio izravni crveni karton, a domaćini priliku da potvrde pobjedu. Siguran realizator penala bio je Mutu koji je tako postavio konačnih 3-1 za Ajaccio.