Lovrenova greška za drugi gol, Liverpool nastavlja s padom

Nogometaši Liverpoola poraženi su s 3-1 u gostima kod Crystal Palacea, pa nakon 12 kola imaju samo 14 bodova i tek su na 12. mjestu. Lovren je pao kod 2. gola

Crystal Palace pobijedio je Liverpool s 3-1, čime je napokon izašao iz opasne zone. Liverpool je pao na 12. mjesto na ljestvici, a jedan od razloga za to je i pad Dejana Lovrena

Naš je stoper izgubio duel s Yannickom Bolasiejem na krilu u 78. minuti, poskliznuo se i omogućio krilnom igraču domaćih da u sredini pronađe Josepha Ledleyja za 2-1. Mile Jedinak vrhunski je pogodio iz slobodnjaka za konačnih 3-1 u 81. minuti.

Jedini strijelac za Liverpool bio je Rickie Lambert već u drugoj minuti, no Dwight Gayle izjednačio je već 15 minuta poslije. Crystal Palaceu ovo je tek treća pobjeda u sezoni, no Liverpool ih ima samo četiri. Zaostaje velikih 18 bodova za vodećim Chelseajem.