LP: 'Golijada' Arsenala, Inter preokrenuo u Moskvi

U prvoj utakmici dana Inter je nadoknadio gol zaostatka protiv CSKA. Arsenal je 'razmontirao' prašku Slaviju s čak 7-0
Skupina G

CSKA - INTER MILAN 1-2 (Jo 32'/ Crespo 52', Samuel 80')
Milanski Inter dugo je "visio" u Moskvi. Tek u 52. minuti Hernan Crespo anulirao je prednost Moskovljana, koji su poveli nakon pola sata igre golom Brazilca Joa. Deset minuta prije kraja Walter Samuel iskoristio je dobar centaršut Luisa Figa i pogodio za konačnih 2-1. Inter se tako uvelike približio plasmanu u sljedeći krug natjecanja, dok CSKA sada ima vrlo male šanse za prolaz dalje.

PSV - FENERBAHČE 0-0
Nizozemski prvak PSV Eindhoven zadržao je nepobjedivost protiv turskih klubova na domaćem terenu. Domaćini, međutim, ne mogu biti zadovoljni remijem koji je Fenerbahče zadržao na drugoj poziciji skupine G, a PSV tek na trećoj.

LJESTVICA:
1. Inter 2 0 1 6
2. Fenerbahče 1 2 0 5
3. PSV 1 1 1 4
4. CSKA Moskva 0 1 2 1

Skupina H

ARSENAL - SLAVIA PRAG 7-0 (Fabregas 5', 58', Hubacek 24'-ag, Walcott 41', 55', Hleb 51', Bendtner 89')
Nogomet iz snova prezentirali su večeras igrači Arsenala na Emirates Stadiumu protiv praške Slavije. "Topnici" su slavili s nevjerojatnih 7-0 ubilježivši tako već 12. pobjedu u nizu. Najbolji igrač Arsenala još jednom je bio Cesc Fabregas s dva gola i jednom asistencijom. Eduardo da Silva protiv Slavije nije ulazio u igru.

SEVILLA - STEAUA BUKUREŠT 2-1 (Kanoute 5', Fabiano 18'/ Petre 64')
Lanjski pobjednik Lige Uefe očigledno se opet vraća u dobru formu. Nakon prvenstvene pobjede nad Levanteom, nogometaši Seville slavili su i protiv rumunjske Steaue u Ligi prvaka. Utakmica je praktički bila odlučena tijekom početnih dvadesetak minuta, nakon što su domaćini poveli sa 2-0.