LP: San Marinu prva povijesna klupska europska pobjeda

U uzvratu 1. pretkola Lige prvaka Tre Penne slavio je protiv Shiraka sa 1:0, no ne zbog vlastitog talenta nego autogolom protivnika koji se dogodio već u drugoj minuti

Momčad Tre Penne iz San Marina upisala se u povijest te europske državice nakon što je protiv armenskog Shiraka upisala prvu pobjedu neke momčadi iz te zemlje u međunarodnim natjecanjima.

U uzvratu prvog pretkola Lige prvaka slavili su protiv Shiraka sa 1:0, no ne zbog vlastitog talenta nego autogolom protivnika koji se dogodio već u drugoj minuti.

Armenski igrač Kadio htio je vratiti loptu svom vrataru Harutjunjanu, no on je već bio izašao s gola te je lopta otišla u mrežu.

Na kraju Shirak ide u 2. pretkolo jer je u prvom susretu slavio s 3:0.