Luca Toni na terenu nakon čak četiri mjeseca stanke

Talijanski je napadač odigrao je prvih 45 minuta za momčad Bayernovih amatera u uvjerljivom 5-0 porazu od njemačkog trećeligaša Regensburga

Mislim da je sve zaista dobro prošlo, gledajući iz osobne perspektive. Volio bih da sam igrao i više kako bih pomogao momčadi, ali nema veze, sada sam spreman za povratak i nastupe u prvoj momčadi, rekao je Luca Toni, koji je radi ozljede Ahilove tetive posljednju utakmicu za Bayern započeo još 23. svibnja. Zadnji je put službenu utakmicu odigrao prije točno 88 dana na Kupu konfederacija protiv Brazila u dresu talijanske reprezentacije. Toni je sezone 2007/08 bio najbolji strijelac Bundeslige s 24 postignuta gola, a i prošle je sezone bio najbolji prvenstveni strijelac svoje momčadi unatoč problemima s ozljedama, zabivši 14 golova u 25 utakmica. Talijanski napadač ove sezone još nije odigrao niti minute u pet dosadašnjih kola u Bundesligi, a čeka ga i teška konkurencija u vrhu napada bavarske momčadi pored Marija Gomeza, Miroslava Klosea i Ivice Olića.