Luka Modrić postigao prvi gol u dresu Tottenhama

Nakon debija protiv Norwicha, Luka Modrić u drugom je nastupu postigao prvi gol za svoju novu momčad Tottenham Hotspurs

U ponedjeljak je Luka Modrić debitirao za Tottenham i odigrao prvo poluvrijeme protiv Norwich Cityja. Pomoćni trenr Juandea Ramosa, Urugvajac Gustavo Poyet, hvalio ga je nakon ogleda engleskim medijima, a da nije u krivu Luka je potvrdio već u srijedu.
U svojoj drugoj utakmici postigao je prvi gol za svoju novu momčad. U pobjedi 5-1 nad Leyton Orientom Modrić se među strijelce upisao u 52. minuti pogodivši za 3-1. Luka je iskoristio asistenciju Lennona, koji se probio po desnom boku i dodao mu na rub kaznenog prostora. Hrvatski je reprezentativac u stilu pravog majstora primirio loptu te se oslobodio čuvara i zapucao. Golman Leytona bio je nemoćan jer je lopta okrznula jednog braniča. Popraćen pljeskom prisutnih, ali i svoje klupe, Modrić je zamijenjen O'Harom u 60. minuti.