Luka odigrao vrlo dobre 83 minute u pobjedi Spursa

U prvoj utakmici pripremnog turnira Tottenham je pobijedio Celtic 2-0, a hrvatski je reprezentativac dao solidan doprinos uspjehu svoje momčadi

To je pravi Luka Modrić! U svojoj trećoj utakmici u dresu novog kluba Luka se potpuno oslobodio i zaigrao onako kako zna. Proigravao je, prijetio, oduzimao i dijelio lopte, dominirao travnjakom. I to protiv najjačeg protivnika dosad, škotskog Celtica. Pljesak navijača upućen samo njemu, kada je izlazio iz igre u 83. minuti, dovoljno govori...
U prvih 20-ak minuta Tottenham je bio u podređenom položaju, ali da promijeni tijek događanja na terenu pobrinuo se - škotski stoper Hartley. U 25. minuti je pokušao vratiti loptu golmanu Borucu, ali učinio je to loše i Darren Bent je utrčao, zaobišao Poljaka na golu Celtica i zabio za 1-0. Tamnoputi napadač zabio je osam komada u tri prijateljske utakmice!
Bent je imao još jednu sjajnu šansu, koju mu je u 43. minuti pripremio Luka Modrić. Fantastičnim dubinskim proigravanjem izbacio je svog suigrača u sjajnu šansu - izbio je sam pred Boruca, ali Poljak je obranio njegov udarac po travi. Ovoga puta Bent je igrao u paru s Dimitrom Berbatovom, koji je dobio  punu minutažu, a nama je posebno važan njegov potez iz 52. minute. Dodao je Modriću, koji je imao odličnu priliku da zabije svoj drugi gol u dresu Tottenhama, ali Luka nije uspio.
Dobru utakmicu Tottenhama i vrlo dobru Luke Modrića golom je zatvorio debitant u dresu Spursa David Bentley. Prinova iz Blackburna pogodio je u 79. minuti na dodavanje Balea.