M. Bilić odigrao 90 minuta u porazu od Racinga

Nedjeljnim utakmicama nastavljeno je 10. kolo španjolskog prvenstva. Najuvjerljiviju pobjedu upisao je Betis svladavši Numanciju 4-2

Bivši hrvatski reprezentativac Marko Babić niti na ovoj utakmici nije dobio priliku da pokaže što zna. Krešićeva momčad utakmicu je otvorila vodstvom u 27. minuti, ali nakon pogotka Pina “pucaju” niti u obrambenom redu Numancije, koja do poluvremena prima tri pogotka, od čega dva u istoj minuti – prvoj sudačke nadoknade igre. Nadu da će uspjeti uhvatiti barem bod domaćoj momčadi nudi Barkero u 56., ali svojim drugim pogotkom na utakmici konačan rezultat u 85. minuti postavlja Mehmet Aurelio.
Minimalan 1-0 poraz upisao je i Sporting za koji je Mate Bilić u 90 minuta jednom priprijetio golu Racinga. Gostujući igrači zapravo su sami sebi presudili na ovoj utakmici, budući da je jedini pogodak nakon ubacivanja Tchitea u svoju mrežu skrenuo Diego Camacho.

10. KOLO: (nedjelja):
Deportivo - Espanyol 1-0 (Guardado 37)
Mallorca – Athletic 3-3 (Santana 11, Arango 57, 74 / Iraola 43 – 11m, Martinez 78, Llorente 90+1)
Numancia - Betis 2-4 (Pino 27, Barkero 56 / Emana 33 – 11m, Juanito 45+1, Aurelio 45+1, 85)
Osasuna - Atletico 0-0
Racing - Sporting 1-0 (Camacho 58 - ag)
Villarreal - Almeria 2-1 (Rossi 1, Llorente 15 / Piatti 61)

POREDAK: 1. Barcelona 25, 2. Villarreal 24, 3. Real Madrid 23, 4. Valencia (-1) 20, 5. Sevilla (-1) 17, 6. Deportivo 15...