Kovačić u najgoroj momčadi kola: On je kriv za primljeni gol

Veznjak Real Madrida Mateo Kovačić svojom je igrom u nedjeljnoj utakmici protiv Las Palmasa zaslužio mjesto u najgoroj momčadi kola. Hrvatski veznjak je u 60. minuti zamijenio Isca

Veznjak Real Madrida Mateo Kovačić svojom je igrom u nedjeljnoj utakmici protiv Las Palmasa zaslužio mjesto u najgoroj momčadi kola. Hrvatski veznjak je u 60. minuti zamijenio Isca, kojem zamjena i nije najbolje sjela. Na klupi je je razbacivao sve što mu je došlo pod ruku.

Iako se ni ostatak Reala nije iskazao, a u nekim trenucima ih je Las Palmas u potpunosti nadigrao, samo je Kova uvršten u najgoru momčad. Španjolski novinari svoj su odabir objasnili riječima:

- Njegova pogreška je Real Mardid koštala gola.

Real ima i jednog predstavnika u najboljoj momčadi kola, a to je Keylor Navas.

A kojih su ostalih 10 igrača u najboljoj momčadi kola španjolske Primere pogledajte na portalu Goal.