Majko draga, kakav je ovo bio gol! Rakitić probušio Navasa

Igrala se 73. minuta utakmice kada je odbijenu loptu ispred šesnaesterca primio Ivan Rakitić. Gurnuo si ju je i namjestio na lijevu nogu, a onda opalio iz sve snage. Kakva golčina

Nevjerojatnu utakmicu igrali su nogometaši Real Madrida i Barcelone. Pravi, istinski El Clasico. Akcije su sijevale s jedne na drugu stranu, a vrlo lako je već nakon sat vremena igre moglo biti 5-5 u nadi da će još toliko golova pasti.

Igrala se 73. minuta utakmice kada je odbijenu loptu ispred šesnaesterca primio Ivan Rakitić. Gurnuo si ju je i namjestio na lijevu nogu, a onda opalio iz sve snage! Golman Reala Keylor Navas se protegnuo koliko je visok, ali nije mogao puno. Rakitić je zabio izvanrednu golčinu lijevom nogom za vodstvo Barcelone 2-1!