Složio ga ko metar drva: Ovo Bebeku nije penal za Hajduk?!

VIDEO Lokomotivin branič ušao je žestoko i opalio Hajdukovog napadača po nogama. No glavni sudac Ivan Bebek nije pokazao na penal, već na korner, a igrač 'lokosa' nije ni taknuo loptu

Hajduk je u finalu Kupa nakon dramatične utakmice u Kranjčevićevoj ulici protiv Lokomotive u kojoj je zapucao nekoliko nevjerojatnih zicera i u kojoj je, kako se čini, oštećen za čisti penal, nakon duela Majstorovića i Saida u 10. minuti.

Lokomotivin branič ušao je žestoko i opalio Hajdukovog napadača po nogama.

Pregledali smo snimku sporne situacije barem 15 puta i nakon svakog odgledanog puta sve je teže shvatiti kako Ivan Bebek u ovoj situaciji nije pokazao na bijelu točku, već na korner, a da pritom igrač 'lokosa' nije ni taknuo loptu.

Pogledajte video spornog trenutka OVDJE.

Ante Majstorović, koji je bio u duelu sa Saidom u prvom poluvremenu, zabio je u drugom dijelu za vodstvo Lokomotive 1-0, ali Hajduk se vratio u utakmicu samo nekoliko minuta nakon primljenog gola i preko Hamze izjednačio na 1-1.

IZBACIO LOKOMOTIVU Drama, pljusak, Bebek, rulet! Hajduk na penale u finale Kupa

Tri minute prije kraja opet je Majstorović u glavnoj ulozi, ovaj put u duelu s Hajdukovim Kovačevićem, ali Bebek ni ovaj put nije odlučio pokazati na bijelu točku. Za razliku od prvog slučaja koji je čist, ovo je situacija o kojoj se može diskutirati.

Kovačević je dobio žuti karton zbog simuliranja.

Ostalo je 1-1, kao i u produžecima, a Hajduk je bio precizniji na penale.

Drugi polufinalni par su Dinamo - Rijeka.