Man United ispustio pobjedu u 92. minuti, Kim zabio za remi

Kada se činilo kako će 'crveni vragovi' odnijeti sva tri boda iz Cardiffa, Bo-Kyung Kim je na asistenciju P. Whittinghama u drugoj minuti sudačke nadoknade izjednačio...

Bo-Kyung Kim uzeo je Manchester Unitedu dva, a donio svom Cardiff Cityju jedan bod golom u sudačkoj nadoknadi 12. kola engleskog Premiershipa

Man Utd. poveo je golom Waynea Rooneyja u 15. minuti nakon velike pogreške domaće obrane i asistencije Javiera Hernandeza, a izjednačio je Fraizer Campbell u 33. minuti utakmice na asistenciju J. Mutcha. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Patrice Evra na asistenciju Rooneyja donio je novo vodstvo 'crvenim vragovima', a onda kada se činilo kako će to biti i konačni rezultat, Bo-Kyung Kim je na asistenciju P. Whittinghama u drugoj minuti sudačke nadoknade, izjednačio na 2-2.

Istaknimo i kako je nakon nevjerojatnih 665 utakmica, koliko je u engleskom prvenstvu odigrao noseći dres Man Uniteda, veliki Ryan Giggs konačno zaigrao i u svom rodnom gradu, Cardiffu, nakon čega je izjavio:

- Povratak u Cardiff bio je prepun emocija, a najveći problem prije ove utakmice bio mi je kako nabaviti pet ulaznica za majku i rodbinu. Nisam niti sanjao kako ću igrati u svom rodnom gradu - rekao je Giggs čiji se Man United sada nalazi na šestom mjestu tablice s osvojenim 21 bodom, što je sedam manje od prvog Arsenala, ali i samo tri manje od velikog rivala, drugoplasiranog Liverpoola, te Mourinhovog Chelseaja

Pol tuceta u mreži Llorisa: City se poigrao s lošim Spursima