Manchester United vratio se s gostovanja s bodom

Nogometaši Manchester Uniteda remizirali su na gostovanju kod Birmingham Cityja rezultatom 1-1 u drugom dvoboju 21. kola engleskog prvenstva

Manchester United nije uspio pobijediti Birmingham u gostima. Domaće je u vodstvo doveo centarfor Cameron Jerome u 39. minuti. Igrači Alexa Fergusona izjednačili su u 63. autogolom Scotta Danna. Bio je to peti ovosezonski gol koji su za Manchester United postigli igrači suparničkih momčadi. Niti jedna se momčad ne može pohvaliti tolikim brojem autogolova u vlastitu korist. Manchester je tijekom dvoboja više napadao, ali od čak 21 udarca prema golu domaćeg vratara Joea Harta samo su tri završila unutar okvira. U završnih desetak minuta Fergusonovi nogometaši nisu mogli jurišati po sva tri boda. Onemogućio im je to drugim žutim kartonom i isključenjem škotski vezni nogometaš Darren Fletcher. United nije iskoristio kiks Arsenala (2-2 na Emiratesu protiv Evertona) za odvajanje od Wengerova sastava, jednog od dvaju najvećih konkurenata za naslov. U vodstvu je i dalje Chelsea.