Mandžo opet zabio za Bayern! 'Nastradao' kineski prvoligaš!

Mario je u prijateljskoj utakmici s Peking Guoanom (petoplasirana momčad kineske 1. lige), u kojoj su Bavarci pobijedili sa 6:0, gol dao u 78. udarcem sa 15 metara

Mario Mandžukić ponovno je zabio u dresu münchenskog Bayerna! Hrvatski je reprezentativni napadač u prijateljskoj utakmici s kineskim Peking Guoanom (petoplasirana momčad kineske 1. lige), u kojoj su Bavarci pobijedili sa 6:0, u igru ušao na poluvremenu zamijenivši Francka Riberyja. A gol je postigao u 78. minuti udarcem sa 15 metara.

Drugi je to Mandžin gol nakon što se u strijelce upisao i za vrijeme priprema u Italiji, protiv selekcije Trentina.

Za Peking Guoan igra i Kanoute, Malijac koji je napravio veliku karijeru u Sevilli.

Inače, Mandžo je u Bayernovoj formaciji 4-2-3-1 igrao kao krilni napadač uz lijevu aut-liniju.