Mandžo zabio u slavlju Atletica nad Elcheom, Pašaliću 60 min.

Hrvatski reprezentativac primio je dodavanje Gabija u for, otresao se čuvara i s nekih 8 metara iskosa s desne strane zabio pokraj Tytońa za svoj 6. gol u Primeri

Atletico Madrid je u prvoj utakmici 14. kola španjolskog prvenstva slavio na gostovanju kod Elchea 2-0 i tako se, barem privremeno, probio na drugo mjesto na tablici sa samo bodom zaostatka za vodećim Real Madridom

Goste je pred 18.000 gledatelja u vodstvo doveo Gimenez u 16. minuti, a konačnih 2-0 postavio je Mario Mandžukić u 53. minuti utakmice.

Hrvatski reprezentativac primio je dodavanje Gabija u for, otresao se svog čuvara i s nekih osam metara iskosa s desne strane zabio pokraj Tytońa za svoj šesti gol u Primeri. Igrao je Mandžo do 74. minute kada je Diego Simeone umjesto njega na teren poslao Griezmanna i tako sačuvao svog prvog napadača za dvoboj Lige prvaka u utorak kada 'rojiblancosi' gostuju kod Juventusa

U momčadi Elchea do 60. minute igrao je Mario Pašalić

Atletico je imao svega četiri izglednije situacije u 90 minuta. Elche je imao više udaraca, među kojima i dva Pašalićeva. Pogledajte ih OVDJE