Mandžo zabio za šest minuta, Bayern se izjednačio s Barcom

Mario je u igru ušao u 59., a gol je dao šest minuta kasnije za pobjedu Bayerna 1-0 kod Viktorije. Bayernu je to 9. slavlje u nizu u LP, čime su izjednačili Barcin rekord

Igrala se 59. minuta, a u igru je u Plzenu umjesto Müllera ušao Mario Mandžukić. Nije prošlo niti šest minuta, a hrvatski reprezentativac je Viktoriji zabio gol iz svog prvog pokušaja! Pokazat će se kasnije, da je to bio jedini na utakmici za 1-0 pobjedu Bayerna u 4. kolu Lige prvaka.

Pep Guardiola odlučio je izmiješati sastav pa su tako na klupi, osim Mandže, bili Dante i Boateng, a u napadu je ponovno 'lažnu' devetku igrao spomenuti Müller. Brzo je Mandžukić dao Guardioli do znanja da je bolje igrati s 'pravom' devetkom. Lahm je nabacio, a Mario je s pet metara glavom pogodio suprotni kut. Mandži je to 10. gol sezone i drugi u LP-u.

Bavarci su pobjedom izjednačili Barcelonin rekord, ovo im je, uključujući prošlu sezonu, deveto slavlje u nizu u Ligi prvaka. Vjerojatno pretpostavljate kako je Barcin rekord iz 'ere Guardiola', ali je u biti iz sezone 2002/2003. kada su imali šest pobjeda u grupi i još tri zaredom u nokaut fazi. Tada su igrali Enrique, Kluivert...

U istoj je skupini prolaz osigurao i Manchester City, napokon! Prije dvije sezone su bili treći u grupi, prošle na posljednjem mjestu, a sada su prolaz potvrdili s 5-2 pobjedom nad CSKA. Hat-trick postigao je Negredo, a dva je dodao Agüero.

Remi u Torinu: Ronaldo i Bale zaustavili su sjajni Juventus

Srna pogodio stativu

U skupini A nije bilo golova. Šahtar je bio bolji od Bayera, ali nisu uspjeli pogoditi mrežu. Vrlo blizu je bio Darijo Srna, u 31. minuti je pogodio stativu udarcem s 25 metara iskosa. Eduardo da Silva nije ulazio u igru.

United je uzeo bod kod Sociedada, a mogli su i puni plijen. Van Persie je promašio penal u 70. minuti.