Mandžukić i Lakić zabili su za Wolfsburg protiv Villarreala...

Oba hrvatska nogometaša iz redova Wolfsburga, Mario Mandžukić i Srđan Lakić upisali su se na listu strijelaca u pripremnom dvoboju protiv španjolskog Villarreala

Gosti iz Villarreala imali su na Volkswagen Areni golovima Camunasa i Rossija prednost 2-0 u 48. minuti, ali do kraja su hrvatski napadači uspjeli spasiti "vukove" poraza. Mandžukić je zabio u 52. minuti za 1-2, a Lakić poravnao deset minuta prije kraja.

Mandžukić je zabio iz solo prodora i prizemnim udarcem savladao golmana Sancheza, dok je Lakić mrežu zatresao glavom. Obojica hrvatskih napadača odigrali su svih 90 minuta.