Marin Čilić dobio Dimitrova u Parizu: Sjajna najava za Lille...

Marin Čilić se na najbolji mogući način vratio u formu nakon nekoliko lošijih rezultata. U susretu osmine finala svladao je Bugarina Grigora Dimitrova sa 7-6, 6-4 u vrlo izjednačenom meču

Hrvatski tenisač Marin Čilić stigao je do prve Top 10 pobjede nakon US Opena i pobjede nad Belgijcem Goffinom. Dobio je Bugarina Grigora Dimitrova sa 7-6, 6-4 u izjednačenom meču osmine finala Mastersa u Parizu.

Marin je u Parizu prekinuo niz loših izdanja. Marin je odigrao meč uz manje oscilacije. Najveći problem su bile propuštene break prilike (2/15), ali na sreću to Marina nije koštalo.

Ovakve igre u Francuskoj su sjajna najava za Lille i finale Davis Cupa protiv Francuske.