Marin Čilić je pred Modrićem izgubio od Gulbisa u Madridu

Hrvatski tenisač izgubio je od Ernestsa Gulbisa 6-3 i 6-4 za sat i 29 minuta igre u osmini finala zemljanog turnira u Madridu. S tribina ga je gledao Luka Modrić...

Španjolska turneja nikako neće ostati upamćena po dobrom za Marina Čilića. Prije dva tjedna je ispao u četvrtfinalu Barcelone, a pritom je uzeo Nishikoriju samo četiri gema. U četvrtak poslijepodne je izgubio od Ernestsa Gulbisa 6-3 i 6-4  za sat i 29 minuta igre u osmini finala zemljanog turnira u Madridu.

Poraz još više boli jer je hrvatski tenisač s tribina imao podršku sunarodnjaka i zvijezde Reala - Luke Modrića, koji je bio u društvu supruge.

Čilić je u 1. setu izgubio servis kod rezultata 2-1, a u 2. setu odmah u prvom gemu. Latvijac, 20. na svijetu, izjednačio je međusobni omjer na 1-1. Marin je imao 17 neforsiranih pogrešaka i samo jednu break priliku. Skromno...