Marin Čilić pobijedio je Isnera i plasirao se u treće finale u nizu

Nakon Zagreba i Rotterdama, Marin Čilić došao je na korak do kraja i na turniru u Delray Beachu. Jutros je pobijedio Johna Isnera 7-6 (5) i 6-3 za 85 minuta igre

Ako će cijela teniska sezona biti kao na otvaranju, onda Marina Čilića čekaju velike stvari. Jutros je pobijedio Johna Isnera 7-6 (5) i 6-3 za 85 minuta igre i plasirao se u treće uzastopno finale. Nakon Zagreba i Rotterdama, došao je na korak do osvajanja Delray Beacha.

Čilić je prvi set dobio nakon tie-breaka kojeg nije dobro otvorio, gubio je 3-0 pa nanizao pet poena. Amerikanac je izjednačio na 5-5, a onda je Marin nanizao još dva poena. U drugom setu je bio dovoljan break u drugom gemu za pobjedu nad 13. tenisačem svijeta.

Noćas u jedan sat po hrvatskom vremenu igra protiv Južnoafrikanca Kevina Andersona, 21. na svijetu protiv kojeg ima omjer 3-1.