Mario Mandžukić na okupljanje reprezentacije stiže ozlijeđen

Nastup protiv Grčke ne bi trebao biti pod upitnikom, no u Juventusu strahuju da bi napadač mogao pogoršati ozljedu. Jučer je igrao tek od 78. minute te je ozlijedio bedreni mišić

Mario Mandžukić u pobjedi Juventusa protiv Beneventa 2-1 priliku na terenu dobio je tek od 78. minute.

No, kraj utakmice dočekao je s bolnom grimasom zbog problema s bedrenim mišićem. Danas bi se trebao pojaviti na okupljanju Hrvatske, nakon čega će ga pregledati liječnici reprezentacije, pa u dogovoru s kolegama iz Juventusa postaviti terapiju.

Nastup protiv Grčke ne bi trebao biti pod upitnikom, no u Juventusu strahuju da bi napadač mogao pogoršati ozljedu pa dovesti pod upitnik nastupe u ključnim utakmicama 'stare dame' u studenom i prosincu protiv Barcelone, Napolija i Olympiakosa.