Mat u 2 poteza: Magični Olmov dodir za kapetana Ademija...

Dinamo je pobijedio Ferencvaroš i tako prošao u play-off Lige prvaka, a 'modtri' su poveli već u 16. minuti nakon što je Olmo sjajno podvalio Ademiju koji je lijepo zabio...

Dinamo je već od 16. minute Dinamo je poveo na Groupama Areni protiv Ferencvaroša, a na kraju je završilo 4-0. Mađarima je hladan tuš priredio Arijan Ademi, Dinamov kapetan koji je postigao toliko važan i željeni gol u Budimpešti.

Opet je veliku ulogu imao Dani Olmo, sjajni Španjolac dao je kapetanu loptu s očima, a on to odlično utrčavši između obrambenih linija jednostavno morao iskoristiti. I jest, bolje gotovo od mnogih igrača kojima je to primarna zadaća.

Do kraja utakmice su još zabijali Olmo, Petković i Gojak za veliku pobjedu od 4-0 (ukupnih 5-1) i prolazak u play-off Lige prvaka.

Inače, Ferencvaroš je na početku imao dvije prilike preko Nguena, ali nakon toga je Dinamo počeo dominirati. Mađare je, dakako, šokirao rani gol, a upravo je to trebalo hrvatskom prvaku koji u završnici poluvremena skoro primio gol kada je Siger bio u dobroj prilici. No u drugom dijelu su sve preokrenuli u svoju korist i pokazali klasu...

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE