Mata zabio dva i asistirao za uvjerljivo slavlje Man. Uniteda

Momčad Davida Moyesa slavila je na St. James' Parku s uvjerljivih 4-0 i tako na šestom mjestu ljestvice prestigla Tottenham koji u ponedjeljak dočekuje Sunderland

Manchester United je u 33. kolu engleskog prvenstva kao gost svladao Newcastle s uvjerljivih 4-0 i tako na šestom mjestu ljestvice prestigao Tottenham koji u ponedjeljak dočekuje Sunderland

U 39. minuti Juan Mata je odličnim udarcem iz slobodnog udarca sa 17 metara iskosa s desne strane zabio u bliže rašlje Irca na golu Newcastlea, Roba Elliota, a u 50. minuti isti je igrač nakon dodavanja Javiera 'Chicharita' Hernandeza s desne strane smirenim udarcem uz lijevu stativu pogodio za 2-0 Uniteda.

Nakon 65. minuta utakmice Chicharito je na asistenciju Kagawe zabio za 3-0, dok je za uvjerljivu 4-0 pobjedu Uniteda na St. James' Parku zabio Adnan Januzaj u trećoj od četiri minute sudačke nadoknade nakon što mu je Mata odlično asistirao petom.