Mate Bilić dvostruki strijelac za Sporting Gijon

Bivši napadač Hajduka postigao je šest golova u 12 utakmica otkad se vratio u Sporting iz bečkog Rapida, za koji je zabio pet u 21 nastupu

Niti dva gola hrvatskog nogometaša Mate Bilića (28) nisu bila dovoljna Sportingu iz Gijona za domaću pobjedu nag Gimnasticom iz Tarragone u dvoboju 32. kola druge španjolske lige. Bilić je u 3. minuti doveo svoju momčad u vodstvo 1-0 pogotkom iz penala, te zabio za 2-1 u 50. minuti. Završilo je 3-3.
Otkad se u siječnju vratio u španjolsku momčad iz bečkog Rapida Bilić je u 12 nastupa zabio šest golova.
Deset kola prije kraja natjecanja njegova se momčad nalazi na trećem mjestu, posljednjem koje vodi u Primeru.