Mate Bilić zabio u pobjedi Sportinga protiv Deportiva

Nogometaši Sportinga pobijedili su Deportivo 2-1 u 28. kolu Primere. Prvi gol zabio je Mate Bilić, drugi su zabili u 4. minuti sudačke nadoknade...

Svoj peti gol sezone hrvatski je napadač Mate Bilić zabio u 30. minuti utakmice Sporting Gijona protiv Deportiva. Počelo je odlično za domaće. Već od 11. minute igrali su igrači Sportinga s igračem više jer je crveni karton dobio gostujući golman Aranzubija. U toj 30. minuti, Bilić je lijepo utrčao u sredinu i lako zabio za 1-0. Umjesto da završe posao, igrači Sportinga maksimalno su si zakomplicirali situaciju. U 65. im je zabio Adrian. Deportivo je držao remi sve do četvrte minute sudačke nadoknade. Tada je sudac dosudio penal za domaće. Loptu je na bijelu točku stavio Diego Castro i donio Sportingu sva tri boda. Mate Bilić je odigrao svih 90. minuta, a osim gola, imao je još tri sjajne prilike zabiti, ali ostao je na jednom golu.