Mayer najbrži na 2. treningu spusta, Kostelić završio 27.

Najbrži na drugom treningu spusta na olimpijskoj stazi pored Sočija bio je Matthias Mayer iz Austrije ispred Carla Janke. Kostelić je imao zaostatak od 2.75 sekundi

Na olimpijskoj stazi Rosa Khutor danas su skijaši odradili drugi trening spusta uoči subotnje utrke (11 sati), a najbrže vrijeme ostvario je Austrijanac Matthias Mayer, koji je bio 27 stotinki brži od Švicarca Carla Janke. Treće najbrže vrijeme odskijali su Norvežanin Aksel Lund Svindal te Austrijanac Klaus Kröll s 55 stotinki zaostatka.

Jedini hrvatski skijaš koji je odradio drugi trening spusta bio je Ivica Kostelić, koji je završio 27. s 2.75 sekundi zaostatka za vodećim, ali je vrijeme u odnosu na prvi trening spusta popravio za točno sekundu.

Na prvom treningu spusta u četvrtak najbrži je bio Amerikanac Bode Miller.