Mediteranske igre: Hrvatskoj u nedjelju tri brončane medalje

Hrvatska je nastavila berbu medalja na Mediteranskim igrama u Turskoj. Trećeg dana su naši sportaši zasad osvojili tri medalje, sve istog sjaja - brončanog.

Veslačica Marcela Milošević u samcu je završila na 3. mjestu, kao i hrvači Nenad Žugaj i Dominik Etlinger. Žugaj u kategoriji do 84 kilograma, a Etlinger do 66 kg.

Josip Bepo Filipi, jedini naš boksač na Igrama, ušao je u polufinale (do 91 kg) i osigurao medalju. Za finale će se u ponedjeljak boriti protiv Crnogorca Milačića.

Hrvatska je trenutno na  ukupno šest medalja, od čega su dvije zlatne.