Medveščak je prvi u ligi: Kod Znojma pobijedili 4. put u nizu

U 32. kolu EBEL-a hokejaši Medveščaka pobijedili su na gostovanju kod češkog Znojma 4-2 (1-0,0-2,3-0). Ovom pobjedom 'medvjedi' su preuzeli prvo mjesto ljestvice

U 32. kolu EBEL-a hokejaši Medveščaka pobijedili su na gostovanju kod Znojma 4-2 (1-0,0-2,3-0).

Nakon prve trećine 'medvjedi' su imali minimalno vodstvo od 1-0, a do njega su stigli golom Brandona Bucka u 17. minuti.

Česi su u drugoj trećini preokrenuli vodstvo Medveščaka i golovima Ondreja Fiale u 21. minuti i Antonina Boruta u 40. minuti poveli 2-1.

Ipak, 'medvjedi' u posljednjoj trećini zabijaju tri gola ( Fraser, Bouchard, Brine) i dolaze do pobjede 4-2.

Bila je to prva utakmica u kojoj je za Medveščak zaigrao Francois Bouchard, te se odmah pokazao kao dobro pojačanje jer je zabio gol za vodstvo 3-2.

Bila je to četvrta uzastopna pobjeda Medveščaka u ligi, kojom su došli do 46. boda u ovoj sezoni. Nakon 32. kola vodeća su momčad EBEL-a s istim brojem bodova kao i druga Vienna.