Medveščak nakon 3-0 i 4-2 uspio izgubiti susret u Grazu!

Hokejaši Medveščaka izgubili su na gostovanju kod Graz 99-ersa s 5-4 (2:3, 3:1, 0:0). Dva gola Medveščaku u Grazu zabio im je njihov bivši suigrač, Mike Oullette

Hokej je sport u kojem se sve mijenja u sekundi. Osjetili su to na svojoj koži i hokejaši Medveščaka na gostovanju u Grazu protiv 99-ersa. Sjajno su počeli "medvjedi". Poveli su 3-0 golovima Hećimovića, Letanga i MacLeana. "Medvjedi" su harali ledom u Grazu i domaćini im nisu mogli ništa. No onda je uslijedilo malo opuštanje i Graz je smanjio preko Peitnera. Medveščak je taj gol, kao i ostalih četiri do kraja utakmice dobio s igračem manje. Do kraja prve četvrtine "medvjedi" su primili još jedan gol, a ovoga puta strijelac je bio njihov bivši igrač, Oullette. No Medveščak se nije dao. Poveli su i 4-2 golom Prpića i - stali. U samo dvije minute Graz je preokrenuo rezultat. Werenka i Tremblay zabili su za izjednačenje, a svoj drugi gol na utakmici zabio je Oullette za konačnih 5-4. Sljedeću utakmicu Medveščak igra protiv Black Wingsa u petak u Ledenoj dvorani Doma sportova.

Graz - Medveščak 5:4 (2:3, 3:1, 0:0)