Medveščak uvjerljivo do treće pobjede u sezoni sa Villachom

Hokejaši Medveščaka slavili su na gostovanju kod Villacha. U 6.kolu EBEL lige pobjedili su domaćine s 4-2. 'Medvjedi' su tako stigli do treće pobjede u sezoni

Hokejaši  zagrebačkog Medveščaka u 6. kolu EBEL lige svladali su domaći Villach s 4-2 i došli do treće pobjede u sezoni, ovaj puta bez produžetaka.

Nakon što su protiv češkog Znojma i Vienna Capitalsa upisali pobjede nakon produžetaka "medvjedi" su vrlo autoritativno promarširali Villachom s 4-2.

Medveščak je poveo u 12. minuti golom Naglicha na asistenciju najnovijeg pojačanja Rusa Truhna, da bi tri minute kasnije, Zanoski na dodavanje Letanga povisio na 2-0.

Već u 23. minuti bilo je 3-0, a u strijelce se upisao Sertich nakon uspješnog proigravanja Kinasewicha. Sve dvojbe oko pobjednika u 26. minuti otklonio je Brine na dodavanje Zanoskog.

Do kraja je Demon s dva gola smanjio rezultat na konačnih 4-2.

EBEL liga, 5. kolo:

Villach - Medveščak 2-4

Graz - Znojmo 7-1

Klagenfurt - Alba 2-1

Red Bull Salzburg - Olimpija 3-2

Vienna - Jesenice 5-4

Redoslijed: 1. Klagenfurt 8 bodova (4 utakmice), 2. Linz 8 (5), 3. Olimpija 8 (5), 4. Red Bull Salzburg 6 (4), 5. Vienna 5 (5), 6. Alba 5 (5), 7. Medveščak 4...