Messi asistirao, Argentinci do prve pobjede na Copa Americi

Argentinci i Čileanci izjednačeni su na vrhu skupine A Copa Americe nakon minimalnih pobjeda nad Urugvajem odnosno Bolivijom u noći na subotu. Guido Rodriguez zabio je za "gauče"

Argentina je sinoć upisala prvu pobjedu na Copa Americi svladavši Urugvaj 1-0 u drugom kolu grupne faze južnoameričkog prvenstva u brazilskom glavnom gradu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Čile je identičnim rezultatom bio bolji od Bolivije. Zahvaljujući pobjedama ove su se dvije reprezentacije probile do prvog mjesta u skupini A.

Gol za Argentinu je nakon asistencije Lionela Messija zabio je Guido Rodriguez u 13. minuti. U utakmici između Čilea i Bolivije strijelac je bio Ben Brereton u desetoj minuti.

U skupini A Argentina i Čile, koji su u prvoj utakmici prvenstva odigrali 1-1, imaju po četiri boda, Paragvaj ima tri, a Urugvaj i Bolivija su bez bodova.