Messi nije bio pravi: 'Je li Leo trebao igrati protiv Bayerna?'

Uputio je jedan udarac na gol i na njemu su u 90 minuta napravljena tri prekršaja. Imao je 57 dodavanja od čega 51 točno, piše Marca o nastupu Lionela Messija

Lionel Messi dva sata prije utakmice na Allianz Areni dobio je zeleno svijetlo liječnika za nastup. Odigrao je najbolji nogometaš današnjice 90 minuta u teškom porazu Barcelone 4-0, ali bilo je vidljivo da nije bio pravi. Prvi put s loptom u šesnaestercu Bayerna susreo se tek u 69. minuti. Odmah je bilo opasno, ali to je bilo uglavnom sve što se od Argentinca vidjelo.

- Je li Messi igrao? - piše Marca te se pita da li je Argentinac trebao uopće igrati u Münchenu.

- Uputio je jedan udarac na gol i na njemu su u 90 minuta napravljena tri prekršaja. Imao je 57 dodavanja od čega 51 točno, ali sva su bila bezopasna za gol Bayerna. Pitanje je: je li uopće trebao igrati i je li on još uvijek ozlijeđen?

Kod Messija se osjetila stanka zbog ozljede. Pretrčao je 7409 metara, što je bilo uvjerljivo najmanje od svih igrača Barcelone. Xavi je pretrčao čak četiri i pol kilometra više od njega.

- Mogao sam igrati, nisam ozlijeđen, ali nisam se osjećao 100 posto ugodno na terenu - rekao je Messi.

Komentari 52

• Nisam Taj 24.04.2013.

Igrao ili ne igrao sad je kasno,Villanova je tako odlucio sigurno u razgovoru sa Messijem. Leo je htio pomoci ekipi i vec mu se zato treba nakloniti do poda,a sljdece sezone ce biti bolje. Osim Xavija i Inieste koji vec jeste u najboljim igrackim godinama ostatak ekipe tek dolazi u njih,a sigurno ce biti i osvjezenja u prijelaznom roku. Sancheza treba prodat jer objektivno nije kupljen za Levante ili Zaragozu,a krila pojacat igracima koji mogu probit bok. Krila su najveci problem Barce,ona ih za razliku od Bayerna nema i tu je Bayern odneo pobjedu. Ja se nadam Neymaru mada je perez poslao ponudu od 100 miliona za njega,bar tako kruze glasine samo sto bi po pisanjima Santos tada Barci trebao uplatit 80. Uskoro ce i Deulofeu ocvrsnuti malo,a tu su jos Tello i Dongu kojem je tek 19g.,a igra fenomenalno. Barcelona ima svijetlu buducnost,ovo je tek pocetak njene ere nikako kraj kako se danas pompozno pise. Zar kraj nije bio i nakon chelsea i ukradenog prvenstva prosle sezone ? :)))

• MissMadrid 24.04.2013.

Ja stvarno ne znam zasto se svi cude o tome koliko je on pretrcao... Toliko ste orijentirani hvaljenjem tog igraca da uopce ne gledate koliko on pretrci na utakmici. Pa ovih 7 i pol kilometara je drasticno vise nego na ostalim utakmicama. On trci prosjek od 5 - 7 km po utakmici