Miami zabio 81 u poluvremenu! Nema Dončića? Tu je Porzingis

Los Angeles Clippers Ivice Zupca sinoć su sa 108-105 bili bolji od gostujućih San Antonio Spursa, a hrvatski je košarkaš pobjedi svoje momčadi pridonio s devet koševa (šut iz igre 3/5) i osam skokova u 23 minute provedene na terenu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Kawhi Leonard predvodio je Clipperse s 22 koša, sedam asistencija i šest skokova, dok je Paul George dodao 19. Najbolji pojedinac Spursa bio je LaMarcus Aldridge s 27 koševa i devet skokova, a DeMar DeRozan je ubacio 26. Luka Šamanić nije ulazio u igru za San Antonio.

New York Knicks su sa 139-134 nakon produžetaka nadigrali u gostima Cleveland Cavalierse kojima je to 11 poraz u 12 zadnjih utakmica. Najbolji u redovima Knicksa, koji su nadoknadili zaostatak od deset koševa u zadnjoj četvrtini, bio je Marcus Morris Sr. s 26 poena, od čega je 16 ubacio baš u toj u zadnjoj četvrtini.

NBA NOĆ Pistolero Bogdanović šest trica Denveru, Zubac deset skokova

Elfrid Payton dodao je 17 koševa, 15 asistencija i 11 skokova za prvi triple-double sezone, a Julius Randle je ubacio 20 za Knickse. Kevin Love je bio najbolji strijelac Clevelanda s 33 koša, a Collin Sexton je dodao 29. Ante Žižić nije igrao za Cavalierse.

Phoenix Sunsi su bez Darija Šarića poraženi na gostovanju kod Brooklyn Netsa s 97-119. Netse je predvodio Caris LeVert s 29 koševa, dok je najbolji kod Sunsa bio Deandre Ayton sa 25 poena i 17 skokova.

Dallas je u gostima srušio Indianu (103-112) uz vrhunsku partiju Kristapsa Porzingisa s 38 poena i 12 skokova, dok je Miami Heat razbio Philadelphiju sa 137-106 i zabivši 81 koš u drugom poluvremenu, što je rekord franšize. Briljirao je Jimmy Butler s 38 koševa. (dk)