Mierez spasio Osječane: Zabio dva penala protiv Fehervara

U tri prijateljske utakmice Osječani su imali dva poraza i ovaj remi, što je zabrinjavajuće jer Osijek već za šest dana ima prvenstveni ogled s Lokomotivom

Osijek je nastavio s lopšim predstavama na zimskim pripremama. Momčad Nenada Bjelice je nakon poraza od Sturm Graza i Kopera remizirala 2-2 s mađarskim Fehervarom.

POGLEDAJTE VIDEO: Bjelica i Osječani slave

Ne bi remi sam po sebi bio toliko problematičan, no Osijek je do oba gola došao iz prekida. Točnije, penala.

U 45. minuti Ramon Mierez iz penala dovodi Osijek u vodstvo 1-0 i s tim se rezultatom otišlo na predah.

Mađari su se odmah početkom drugog dijela trgnuli. U 53. minuti za 1-1 zabio je Halmai, a 11 minuta kasnije u vodstvo ih dovodi Dardai.

U 73. minuti za 2-2 zabija Mierez, ponovno iz penala.

Osijek za šest dana ima prvenstveni ogled s Lokomotivom. Prve nastupe u dresu Osijeka imali pojačanja Brlek i Miloš.