Milan bio uvjerljiv protiv Lazija, Kovačić je igrao u remiju Intera

Počelo je talijansko nogometno prvenstvo, a nakon Juventusa i Rome u subotu, do pobjeda su u nedjelju došli Milan, Cesena, Napoli i Udinese. Inter je uzeo samo bod

Milan je pobjedom nad Lazijom otvorio novu sezonu talijanskog prvenstva. Crveno-crni su slavili s 3-1, a golove su zabili Honda, Muntari i Menez. I četvrti gol zabili su domaći nogometaši, no Alex je pogodio svoju mrežu za konačni rezultat.

Mateo Kovačić odigrao je 90 minuta za Inter protiv Torina (0:0, a Šime Vrsaljko ušao je u 83. minuti za Sassuolo koji je remizirao sa Cagliarijem (1:1).

Ivan Martić proveo je svih 90 minuta na terenu u dresu Verone u gostima kod Atalante. Igor Bubnjić s klupe je gledao pobjedu Udinesea protiv Empolija.