Milan pobijedio Schalke, Inter se namučio s trećeligašem

Robinho je sjajno uposlio Emanulsona u kazneni prostor, ovaj je pretrčao vratara domaćeg sastava, te iz vrlo oštrog kuta poslao loptu u mrežu za 1-0 u 64. minuti

Nogometaši talijanskog viceprvaka Milana slavili su u prijateljskoj utakmici protiv njemačkog Bundesligaša Schalkea 04 s minimalnih 1-0 na Veltins Areni u Gelsenkirchenu...

Obje su momčadi u ovoj fazi priprema za novu sezonu izgledale vrlo tromo i sterilno u napadačkim akcijama, pa je jedina prava, ona Milana, bila dovoljna za gol na utakmici.

Brazilac Robinho sjajno je uposlio nizozemca Emanuelsona u kazneni prostor, ovaj je pretrčao vratara domaćeg sastava, te iz vrlo oštrog kuta poslao loptu u mrežu za 1-0 u 64. minuti.

Susret Schalkea i Milana pratilo je 40.242 gledatelja.

Como zabio dva Interu

Mogući protivnik Hajduka u Europskoj ligi, milanski Inter, igrao je protiv talijanskog trećeligaša. Pobijedili su Como 3-2.

Nagatomo je zabio u 6., a Ranocchia u 28. minuti. Gol su primili prije odmora.

Palacio je u 77. zabio treći gol 'nerazzurra', a konačan rezultat postavio je Mazzocca dvije minute prije kraja.