Milan prekinuo negativni niz: Pobijedio je Jurićev Torino

Milan je nakon Svjetskog prvenstva pao u rezultatsku krizu i s četiri uzastopna poraza ispao iz utrke za talijanskog prvaka. Ipak, pobijedio je Torino za koji igra Nikola Vlašić i vodi Ivan Jurić

Aktualni talijanski nogometni prvak Milan prekinuo je niz od četiri uzastopna poraza u svim natjecanjima svladavši u prvom susretu 22. kola Serie A Torino na domaćem terenu s 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Olivier Giroud u 62. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Thea Hernandeza.

Ante Rebić ostao na klupi Milana, dok je Nikola Vlašić igrao do 80. minute za Torino, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

S ova tri boda Milan je skočio na treće mjesto ljestvice, ima 41 bod, dva manje od drugog Intera, a 15 manje od vodećeg Napolija, dok četvrtoj Romi bježi bod, a petom Laziju dva boda.