Minimalni poraz Robijeve C. Zvezde u beogradskom derbiju

Jedini gol na utakmici zabio je Ganac Prince Tagoe u 62. minuti i tako omogućio Partizanu da pobjegne Crvenoj Zvezdi na tri boda šest kola prije kraja prvenstva

Odigran je vječni derbi srpskog nogometnog prvenstva. U sklopu 24. kola srpske Superlige Partizan je na domaćem travnjaku s 1-0 pobijedio Crvenu zvezdu hrvatskog trenera Roberta Prosinečkog...

Jedini gol na susretu zabio je Ganac Prince Tagoe u 62. minuti i tako omogućio Partizanu da pobjegne Zvezdi na tri boda prednosti šest kola prije kraja prvenstva.

Sastav Roberta Prosinečkog bio je bolji u prvom poluvremenu kada su stisnuli obranu domaćina i stvorili bolje prilike, no u nastavku je Partizan preuzeo dominaciju dok je Zvezda potpuno pala.