Mladenov prvijenac: Petrić je zabio za Fulham, Ivo za HSV

Slavili su Englezi u gostima kod današnjega njemačkog petoligaša 4-0. Hrvatski je igrač, ovoljetno pojačanje kluba iz njemačkog HSV-a, pogodio za 3-0 u 69. minuti

Prvijenac je u dresu novog kluba, FC Fulhama, u srijedu zabio Mladen Petrić. Odigrao je londonski klub svoju drugu ovoljetnu pripremnu utakmicu u Leipzigu protiv domaćeg Lokomotivea...

Slavili su Englezi u gostima kod današnjega njemačkog petoligaša 4-0. Hrvatski je nogometaš, ovoljetno pojačanje kluba iz njemačkog HSV-a, pogodio za 3-0 u 69. minuti utakmice.

Nešto ranije u srijedu svoju su prvu pripremnu utakmicu u Južnoj Koreji, gostujući kod druge momčadi FC Suwona, odigrali bivši Petrićevi suigrači, nogometaši HSV-a.

Slavili su 6-0 pobjedu, a jedan je pogodak upisao i hrvatski reprezentativni veznjak Ivo Iličević.